Private Preserve 120

Konzervační plyn ve preji Private Preserve 120 je výrobek určený na ochranu vína, složený ze 3 inertních plynů používaných při výrobě vína. Jedná se o směs argonu, dusíku a oxidu uhličitého, která se “usadí” na hladině nápoje a zabrání jeho oxidaci, a tedy i degradaci daného nápoje. Private Preserve je využitelný nejen na víno, sherry, whisky, portské, cognac, whisky, olivové oleje a balsamicové octy. Jedná se o přímý dovoz z USA.

Návod k použití:

Použijte konzervační plyn vždy po nalití vína či jiného nápoje podléhajícímu oxidaci, pokud už neplánuje další konzumaci. Vložte trubičku dovnitř lahve podél skla. Stiskněte dlouze (1 vteřina) a 4x krátce do lahve o formátu 750 ml. U větších lahví přidejte jedno dlouhé stříknutí navíc. Ihned po aplikaci uzavřete lahev korkem či jiným vhodným uzávěrem. Lahev skladujte ve vertikální poloze. Jedno balení konzervačního plynu Private Preserve vydrží na 120 použití. Trvanlivost vína se po aplikaci prodlouží na několik týdnů, podmínkou je dobré utěsnění lahve a její umístění v chladném prostředí. Destiláty a octy pak dlouhodobě neztrácejí ani po otevření lahve své aroma (nedegradují).

 

Bezkonkurenční cena: 199 Kč/Ks

Při odběru 12 a více ks: 165 Kč/Ks

 

 

Objednávky: na info@ambixbar.cz, zasíláme poštou, Zásilkovnou. Při odběru 4 a více kusů neúčtujeme dopravu přes Zásilkovnu. Při větším odběru možno domluvit i osobní dovoz.