O nás

Na základě skutečných znalostí, schopností a zkušeností nabízíme ojedinělou a mimořádnou selekci tradičních nápojů evropského dědictví.

Nabízíme výběr více než tisíce lahví, ztělesňujících to nejkvalitnější z evropského dědictví. Naším záměrem není obsáhnout veškeré existující palírny, vinařství, typy nebo druhy jednotlivých produktů. Snažíme se nalézt tu tu nejméně viditelnou část, která poskytuje garanci vysoké kvality a vyšších smyslových požitků za korektní ceny. V naší nabídce lze nalézt též rarity, zvláštnosti, staré a limitované edice (zejména destilátů). Velkou část věnujeme segmentu naturálních tj. ryze přírodních produktů (bio, biodynamic, perma i cosmoculture).

Veškeré nápoje a delikatesy je možno poznat bezprostředně tou nejpřirozenější formou tj. ochutnáním jednotlivých produktů či komplexní degustací.

Krom uvedeného nabízíme řízené degustace vín a destilátů.

Přestože nejsme restaurant, jsme schopni realizovat veškerou myslitelnou gastronomii formou cateringu (vaření na místě).

Ambix v dnešní uštvané době nabízí návrat k skutečným hodnotám – ke kultivovanému způsobu života. Industriální a plytké zdání luxusu nevyhledáváme. Dáváme přednost tiché, tradiční a poctivé produkci.

Další služby:

Wi-Fi, Platba kartou, kouření po dohodě v případě uzavřené společnosti povoleno