O nás

Na základě skutečných znalostí, schopností a zkušeností nabízíme ojedinělou a mimořádnou selekci tradičních nápojů evropského dědictví.

Jsme specializovaní dovozci nejrozmanitějších nápojů (Cognac, Whisky, Rum, Calvados, Armagnac, víno a vinné speciality), které doplňujeme výběrem především mediteránských a delikates. Garantujeme původ veškerých vybraných produktů i surovin.

Naše selekce 1000 butélek ztělesňuje nejpřísnější výběr z nejkvalitnější produkce evropského dědictví. Naším záměrem není obsáhnout veškeré existující palírny, vinařství, typy nebo druhy jednotlivých produktů. Naopak z absurdních kvant se snažíme abstrahovat tu nejméně viditelnou část, která poskytuje garanci vysoké kvality a vyšších smyslových požitků za skutečně korektní ceny. V naší nabídce lze nalézt též rarity, zvláštnosti, staré a limitované edice (zejména destilátů). Velkou část věnujeme segmentu naturálních tj. ryze přírodních produktů (bio, biodynamic, perma i cosmoculture).

Veškeré nápoje a delikatesy je možno poznat bezprostředně tou nejpřirozenější formou tj. ochutnáním jednotlivých produktů či komplexní degustací.

Krom uvedeného nabízíme řízené degustace vín a destilátů.

Přestože nejsme restaurant, jsme schopni realizovat veškerou myslitelnou gastronomii formou cateringu (vaření na místě). Množství a variabilita pokrmů je bezbřehá a záleží jen na nárocích a rozpočtu. 

Ambix v dnešní uštvané době nabízí návrat k skutečným hodnotám a zdravému, plnému a kultivovanému způsobu života. Stojíme nesmiřitelně proti industriálnímu, plytkému přežívání v zdánlivém luxusu. Distancujeme se od všudypřítomných reklam a marketingu, ve kterém spatřujeme jen slovní žonglérství a obchodní mazanost. Dáváme přednost tiché, tradiční a poctivé produkci.

Další služby:

Wi-Fi, Platba kartou, Nekuřácký prostor